Strefy i Parki Inwestycyjne
Na terenie województwa wielkopolskiego nie została utworzona żadna Specjalna Strefa Ekonomiczna. Funkcjonują natomiast podstrefy.
 WIĘCEJ    
Obiekty przemysłowo - logistyczne, specjalne strefa ekonomiczna.
 WIĘCEJ    
Grodziska Strefa Przemysłowa (GSP) jest programem organizacji strefy przemysłowej w pobliżu Grodziska Wlkp., w której lokalizowane są inwestycje w zakresie przetwórstwa spożywczego.
 WIĘCEJ    
Działalność Konińskiej Strefy Inwestycyjnej “Tania Energia". Zwolnienia z podatku od nieruchomości oraz korzystne warunki zakupu gruntów dla inwestorów tworzących nowe miejsca pracy w regionie.
 WIĘCEJ    
Nickel Technology Park Poznań to propozycja skierowana przede wszystkim do dynamicznych przedsiębiorstw i ośrodków naukowo – badawczych w celu wsparcia rozwoju i komercjalizacji ich przedsięwzięć.
 WIĘCEJ    
Park Przemysłowy LUBOŃ koło Poznania to nowoczesny park przemysłowy, zaprojektowany z myślą o małych, średnich i dużych klientach.
 WIĘCEJ    
Położenie Parku. Zachęty dla inwestorów. Atuty miasta.
 WIĘCEJ    
Inicjatywa konińskich przedsiębiorców oraz Miasta Konina i Gminy Stare Miasto. Tereny przeznaczone na działalność Wielkopolskiego Centrum Logistycznego. Atrakcyjne położenie komunikacyjne Konina jako warunek sprzyjający lokalizacji centrum logistycznego w jego okolicach.
 WIĘCEJ    


 POWRÓT    
GALERIE ZDJĘĆ
ZOBACZ  
 
 
INSTYTUCJE
 
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.:
 
 
 Wykonanie: CONCEPT strona główna     informator regionalny     mapa regionu    
pomoc     kontakt     mapa serwisu    
© 2005 Wielkopolska