WRZEŚNIA

Września leży na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych ze wschodu na zachód (przy nowo wybudowanym odcinku autostrady A-2) i z północy na południe. Takie usytuowanie stwarza dogodne warunki do przewozu osób i towarów we wszystkie strony. Dodatkowo położony w niedalekim Poznaniu port lotniczy (ok. 50 km) oferuje dogodne połączenia z wieloma miastami europejskimi. Nowoczesna infrastruktura telekomunikacyjna uzupełnia wszystkie potrzeby komunikacyjne współczesnego biznesu.

Kilka dużych, prężnie działających firm oraz ponad trzy tysiące innych podmiotów gospodarczych nadaje miastu dynamiczny charakter. Rozwojowi wrzesińskich firm wydatnie pomagają kontakty zdobywane na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Sieć banków i instytucji administracyjno-prawnych gwarantuje łatwy dostęp do profesjonalnych usług biznesowych. Atrakcyjne ceny terenów inwestycyjnych w mieście i jego najbliższym otoczeniu. Nawet inwestorzy poszukujący dużych powierzchni lub gotowej infrastruktury mają tu w czym wybierać.
Każda nowa inwestycja o charakterze produkcyjnym lub usługowym może liczyć na kilkuletnie zwolnienia z podatku od nieruchomości. Stawka tego podatku jest jedną z najniższych w regionie.

Inwestorzy mogą liczyć nie tylko na życzliwość, ale i wydatną pomoc Urzędu Miasta i Gminy. Wrzesińscy urzędnicy przeprowadzają firmy przez cały proces przygotowawczy na drodze do realizacji inwestycji.

Massive Polska Sp. z o.o.

Massive to światowy lider w branży oświetleniowej, istniejący na polskim rynku od 1993 roku. Firma należy do jednej z największych firm z Wielkopolski (146 miejsce wg Rankingu „Rzeczpospolitej” z 2003 r.) notuje od kilku lat dużą dynamikę wzrostu.

Massive Production Poland Sp. z o.o. 
Objazdowa 6a
62-300 Września
(0-61) 640 33 65
0-61 640 33 00
info@massive.pl
www.massive.pl

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.


 POWRÓT    

 DRUKUJ     
GALERIE ZDJĘĆ
ZOBACZ  
 
 
INSTYTUCJE
 
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.:
 
 
 Wykonanie: CONCEPT strona główna     informator regionalny     mapa regionu    
pomoc     kontakt     mapa serwisu    
© 2005 Wielkopolska