Regionalne Centrum Eksportu

Usługi Regionalnego Centrum Eksportu WARP:

  • Na indywidualne zamówienie przygotowujemy raporty zawierające dane potencjalnych odbiorców zagranicznych, zgodne z profilem działalności naszego Klienta.

  • Prowadzimy korespondencję i wstępne rozmowy
    z wybranymi podmiotami z zagranicy.

  • Jesteśmy organizatorem wyjazdowych i przyjazdowych misji gospodarczych, inicjowanych zarówno na zamówienie naszych Klientów, jak i przy okazji oficjalnych spotkań z udziałem władz Województwa Wielkopolskiego.

  • Współpracujemy z grupą specjalistów w takich dziedzinach jak: marketing międzynarodowy, badania rynku, badania marketingowe, zawieranie umów w handlu międzynarodowym.

Program "Contact Wielkopolska":

W ramach programu "Contact Wielkopolska" Regionalne Centrum Eksportu WARP prowadzi anglojęzyczny katalog wielkopolskich przedsiębiorstw (www.contactwielkopolska.pl). Wszyscy uczestnicy programu otrzymują elektroniczny biuletyn - informacje o ofertach zagranicznych importerów, planowanych wydarzeniach i projektach.

Katalog Contact Wielkopolska

Pod adresem www.contactwielkopolska.pl znajduje się anglojęzyczny katalog wielkopolskich przedsiębiorstw. Wyszukiwarka katalogu umożliwia poszukiwanie dostawców według branż i produktów. W katalogu umieszczamy informacje o wszystkich firmach uczestniczących w programie ContactWielkopolska. Firmy z katalogu są ponadto reklamowane w drukowanym katalogu Polskiej Izby Importerów Eksporterów i Kooperacji.


Biuletyn elektroniczny Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Biuletyn elektroniczny WARP to źródło informacji o ofertach zagranicznych importerów napływających do Regionalnego Centrum Eksportu. To także informacje o konferencjach, spotkaniach, misjach handlowych i innych imprezach związanych z promocją eksportu.

Twoja firma w serwisie wielkopolska-region.pl

Za dodatkową opłatą umożliwiamy uczestnikom programu promocję na stronach wielkopolska-region.pl. Strony, będące oficjalną wizytówką regionu, redagowane są w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim i japońskim. Nasza oferta obejmuje możliwość publikowania wiadomości prasowych z firmy, prezentację firmy w informatorze regionalnym.

Udział w programie można wziąć już od 150 zł + 22% VAT / rocznie.

Kontakt:

Regionalne Centrum Eksportu
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
61-823 Poznań, ul. Piekary 19, XI Piętro / 11th floor
tel: +48 61 656 35 07, -08, -09, -10 
fax +48 61 656 53 66
e-mail: mail@wielkopolska-region.pl

Internet:
www.wielkopolska-region.pl,
www.contactwielkopolska.pl,
www.warp.org.pl

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.


 POWRÓT    

 DRUKUJ     
GALERIE ZDJĘĆ
ZOBACZ  
 
 
INSTYTUCJE
 
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.:
 
 
 Wykonanie: CONCEPT strona główna     informator regionalny     mapa regionu    
pomoc     kontakt     mapa serwisu    
© 2005 Wielkopolska