Środkowoeuropejskie Targi Nieruchomości
i Inwestycji CEPIF,
12-13 maja 2005, Warszawa


W dniach 12-13 maja 2005 roku w Warszawie, odbyły się Środkowoeuropejskie Targi Nieruchomości Inwestycyjnych CEPIF. Imprezę zorganizowano po raz drugi, natomiast województwo wielkopolskie prezentowało się na niej po raz pierwszy.

 Pod hasłem „Invest in Wielkopolska” promowaliśmy ofertę inwestycyjną województwa wielkopolskiego. Tematem przewodnim były możliwości inwestycyjne wokół autostrady A2 oraz oferty inwestycyjne zgłoszone przez samorządy lokalne działające na terenie Wielkopolski. Ponadto specjalnie na tą imprezę przygotowaliśmy katalog ofert inwestycyjnych „Invest in Wielkopolska”.

 Na stoisku wielkopolskim swoje oferty promowało Miasto Śrem oraz Powiat Nowotomyski. Ponadto odwiedzający nas inwestorzy mogli zapoznać się z materiałami promocyjnymi Powiatu Poznańskiego oraz Gminy Komorniki.

 Udział w targach zaowocował ciekawymi kontaktami zarówno z inwestorami zainteresowanymi Wielkopolską, jak i z instytucjami pośredniczącymi w kontaktach z inwestorami. Nasze stoisko było chętnie odwiedzane przez zwiedzających, dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze materiały promocyjne, odbyliśmy również wiele ciekawych rozmów.

 Serdecznie zapraszamy wszystkie samorządy lokalne oraz firmy do udziału w kolejnych imprezach składających się na Program Promocji Inwestycji „Invest in Wielkopolska”.

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.


 POWRÓT    

 DRUKUJ     
GALERIE ZDJĘĆ
ZOBACZ  
 
 
INSTYTUCJE
 
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.:
 
 
 Wykonanie: CONCEPT strona główna     informator regionalny     mapa regionu    
pomoc     kontakt     mapa serwisu    
© 2005 Wielkopolska