Finał I edycji konkursu "Grunt na medal"

7 grudnia 2005 roku w Sali Sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów finalistom I edycji konkursu "Grunt na medal".

Pomysłodawcą konkursu jest Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ). Konkurs był od samego początku wspierany przez urzędy marszałkowskie oraz centra obsługi inwestora. Jego celem było pozyskanie informacji na temat atrakcyjnych terenów, które można zaproponować inwestorowi zagranicznemu.

Do komisji konkursowej zgłoszono 342 oferty z całej Polski. Spośród nich wybrano 70, z czego 16 ofert to tzw. złota szesnastka, gdyż w każdym wojwództwie wyłoniono jednego laureata. Wyróżnione działki mają wielką szansę na inwestycje zagraniczne, ponieważ są to tereny rekomendowane przez PAIiIZ firmom zagranicznym w pierwszej kolejności.

Finaliści wielkopolskiej edycji konkursu odebrali certyfikaty z rąk Pana Marszałka Marka Woźniaka oraz Wiceprezesa PAIiIZu Pana Marcina Kaszuby. Laureatem konkursu w Wielkopolsce została gmina Września. Pan Tomasz Kałużny - burmistrz miasta i gminy Września odebrał okolicznościowy medal oraz banner promocyjny. Ponadto Września ma prawo do używania logo "Grunt na medal" w materiałach promocyjnych, a zwycięska działka będzie promowana na portalu PAIiIZ pod hasłem "działki specjalnie rekomendowane inwestorom", w bazie internetowej PAIiIZ oraz w katalogu ofert "Grunt na medal" wydanym przez PAIiIZ na CD.

Tytuł finalisty konkursu otrzymały gminy: Grodzisk Wielkopolski, Jarocin oraz Wolsztyn.

Zwycięzcom tegorocznej edycji serdecznie gratulujemy, a pozostałe gminy zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Załączniki

Oferta zgłoszona przez gminę Jarocin
Oferta zgłoszona przez gminę Września
Oferta zgłoszona przez gminę Grodzisk Wielkopolski
Oferta zgłoszona przez gminę Wolsztyn


 POWRÓT    

 DRUKUJ     
GALERIE ZDJĘĆ
ZOBACZ  
 
 
INSTYTUCJE
 
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.:
 
 
 Wykonanie: CONCEPT strona główna     informator regionalny     mapa regionu    
pomoc     kontakt     mapa serwisu    
© 2005 Wielkopolska