Targi Expo Real w Monachium, 10 – 12 października 2005

W 2005 roku Wielkopolska już po raz trzeci prezentowała swoje oferty inwestycyjne na Międzynarodowych Targach Nieruchomości o Przeznaczeniu Gospodarczym EXPO REAL. Targi odbyły się w Monachium, w dniach 10 - 12 października.

EXPO REAL to druga co do wielkości impreza skierowana do inwestorów i firm z branży obsługi nieruchomości. Tradycyjnie odwiedzają ją przedstawiciele zarówno dużych międzynarodowych koncernów, znanych firm z Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej, firm z Dalekiego Wschodu oraz średnich i małych firm europejskich poszukujących możliwości inwestycyjnych.

Na stoisku województwa wielkopolskiego promowane były możliwości inwestycyjne naszego regionu, katalog „Invest in Wielkopolska” oraz oferty inwestycyjne partnerów programu promocji inwestycji "Invest in Wielkopolska" - Jarocina, Komornik, Nowego Tomyśla oraz Powiatu Poznańskiego. Ponadto naszym współwystawcą było miasto i gmina Śrem. Odbyliśmy również rozmowy na stoiskach firm, które mogłyby być zainteresowane inwestycjami w naszym regionie. Rozmawialiśmy także z firmami niemieckimi, które mają swoje oddziały w Polsce. Po targach sporządzono dodatkowe informacje dla czternastu firm zainteresowanych Wielkopolską.

Naszym zdaniem, Expo Real to najciekawsza dla naszego regionu możliwość prezentacji potencjału inwestycyjnego. Stąd w roku 2006 proponujemy organizację stoiska regionu o powierzchni ok. 30 – 40 m2, wraz z prezentacją multimedialną, prezentacją kilku konkretnych koncepcji (projektów) inwestycyjnych oraz konkursem. Liczymy, że w ten sposób zwrócimy jeszcze większą uwagę na nasze województwo i odświeżymy zainteresowanie zagranicznych firm Wielkopolską. Będzie to doskonała okazja do pokazania, jakie zmiany zaszły w ciągu ostatnich kilku lat i przedstawienia perspektyw rozwojowych.

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.


 POWRÓT    

 DRUKUJ     
GALERIE ZDJĘĆ
ZOBACZ  
 
 
INSTYTUCJE
 
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.:
 
 
 Wykonanie: CONCEPT strona główna     informator regionalny     mapa regionu    
pomoc     kontakt     mapa serwisu    
© 2005 Wielkopolska