Środkowoeuropejskie Targi Nieruchomości i Inwestycji CEPIF, 11-12 maja 2006, Warszawa

W dniach 11-12 maja br. w Warszawie, odbyły się Środkowoeuropejskie Targi Nieruchomości i Inwestycji CEPIF. Imprezę zorganizowano po raz trzeci, Wielkopolska wzięła w niej udział już po raz drugi.

Na naszym stoisku, pod hasłem „Invest in Wielkopolska”, promowaliśmy ofertę inwestycyjną województwa. Tematem przewodnim w tym roku były możliwości inwestycyjne w sektorach wysokiej szansy. W Wielkopolsce tymi sektorami są: motoryzacja, BPO, logistyka, IT, telekomunikacja, przemysł meblarski oraz turystyka. Podobnie jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy nowe wydanie katalogu "Invest in Wielkopolska", zawierającego prezentacje poszczególnych samorządów z naszego województwa.

Na stoisku Wielkopolski swoje oferty promowało Miasto Śrem. Ponadto odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą inwestycyjną Grodziska Wielkopolskiego, Leszna i Powiatu Poznańskiego.

Dzięki udziałowi w targach nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów zarówno z inwestorami zainteresowanymi Wielkopolską, jak i z instytucjami pośredniczącymi w kontaktach z inwestorami.

Serdecznie zapraszamy wszystkie samorządy lokalne oraz firmy do udziału w kolejnych imprezach składających się na Program Promocji Inwestycji „Invest in Wielkopolska”.

W trakcie targów CEPIF został również rozstrzygnięty konkurs dla najlepszych obiektów w Europie Środkowej i Wschodniej "1989 - 2006 the Best of the Best". W kategorii Najlepsze Centrum Handlowe zwyciężyło Centrum Handlu Sztuki i Biznesu Stary Browar z Poznania. Nagroda Central Eastern Europe Property Awards jest niezwykle cenna, bo z poznańskim centrum handlowym rywalizowały obiekty z Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Republiki Czeskiej, Estonii, Węgier, Łotwy, Litwy, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogóry, Słowacji, Słowenii i Ukrainy. W kategorii centrów handlowych znalazło się 15 obiektów, z czego 5 zostało zakwaifikowanych do finału. Oprócz Centrum Handlu Sztuki i Biznesu Stary Browar w finale znalazły się następujące centra handlowe: Centrum Handlowe Arkadia z Warszawy, Centrum Chodov z Pragi, Silesia City Center z Katowic oraz Westend City Center z Budapesztu.

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Do strony dołączono następujące galerie obrazów:
 WIĘCEJ    


 POWRÓT    

 DRUKUJ     
GALERIE ZDJĘĆ
ZOBACZ  
 
 
INSTYTUCJE
 
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.:
 
 
 Wykonanie: CONCEPT strona główna     informator regionalny     mapa regionu    
pomoc     kontakt     mapa serwisu    
© 2005 Wielkopolska