Aktualności
W dniach 16 – 19 czerwca br. na Targach „Innowacje, Technologie, Maszyny” w Poznaniu wystawiać się będzie grupa firm z Brandenburgii, m.in. przedstawiciele klastra metalowego (GA Netzwerk Stahl- und Metallverarbeitungin Brandenburg und Berlin). Wielkopolscy przedsiębiorcy zainteresowani współpracą zostaną zaproszeni na business-mixer i rozmowy.
 WIĘCEJ    
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Helsinkach uprzejmie informuje, że w dniach 8-10 września 2009r. odbędą się w Tampere Międzynarodowe Targi Poddostawców SUBCONTRACTING’09.
 WIĘCEJ    
W dniu 4 lipca 2008 roku odbyło się seminarium „Współpraca nauki i biznesu w branży transportowej”, którego organizatorami byli Nickel Technology Park Poznań oraz Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
 WIĘCEJ    
Ministerstwo Gospodarki ogłosiło nabór wniosków na dofinansowanie projektów w ramach działania 4.5 „Wsparcie inwestycji o dużym znaczeniu dla gospodarki” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG).
 WIĘCEJ    
Dofinansowanie będzie udzielane na nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym z przeznaczeniem na nabycie lub wdrożenie rozwiązań technologicznych.
 WIĘCEJ    
Zapraszamy na konferencję oraganizowaną przez Klaster Motoryzacyjny Słowenii.
 WIĘCEJ    
Zarząd Województwa Wielkopolskiego ogłosiła nabór wniosków o dofinansowanie dla Działania 1.1. Rozwój mikroprzedsiębiorstw
 WIĘCEJ    


 POWRÓT    
GALERIE ZDJĘĆ
ZOBACZ  
 
 
INSTYTUCJE
 
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.:
 
 
 Wykonanie: CONCEPT strona główna     informator regionalny     mapa regionu    
pomoc     kontakt     mapa serwisu    
© 2005 Wielkopolska