Targi Subcontracting, które są organizowane co roku, są prezentacją możliwości kooperacyjnych małych i średnich przedsiębiorców działających w branżach: maszynowej, metalowej, elektronicznej, tworzyw sztucznych, gumowej i odlewniczej. Na targach swoje stoiska organizują małe i średnie przedsiębiorstwa co powoduje, że impreza ta jest masowo odwiedzana przez delegatów największych fińskich koncernów oraz przedstawicieli firm zagranicznych, poszukujących nowych poddostawców konkurencyjnych pod względem ceny jak i jakości. Warto wspomnieć, iż w 2008 roku w targach uczestniczyło 900 wystawców z 19 krajów, a liczba odwiedzających wyniosła prawie18 tysięcy osób.

Mając na uwadze rosnące zainteresowanie firm fińskich współpracą z polskimi firmami w zakresie podwykonawstwa, o czym świadczą napływające do Wydziału zapytania firm fińskich jest do doskonała okazja do prezentacji oferty polskich przedsiębiorstw w ww. branżach i do nawiązania kontaktów handlowych na rynku fińskim, a także skandynawskim.

Uprzejmie informujemy, że wzorem lat poprzednich Wydział Promocji Handlu i Inwestycji wystąpi na targach z własnym stoiskiem informacyjnym, na którym nieodpłatnie będą prezentowane materiały promocyjne polskich firm.

Zachęcamy do udziału w Targach oraz do odwiedzenia naszego stoiska. W przypadku przyjazdu przedstawicieli firm możemy także udostępnić miejsce do rozmów. Firmom, które nie będą mogły przyjechać do Finlandii proponujemy przesłanie do nas swoich materiałów reklamowych czy też katalogów (w  języku angielskim, a jeśli to możliwe także w fińskim), które zostaną wyeksponowane na naszym stoisku podczas Targów SUBCONTRACTING’09.

Więcej informacji o targach Subcontracting, jak i o innych targach organizowanych w Finlandii znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.helsinki.trade.gov.pl.

Materiały promocyjne należy przesyłać do 4 września  br.

Kontakt:

Gabriela Szuberska, II Sekretarz
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP
Risto Rytin tie 7, 00570 Helsinki, Finland
tel.
+358 9 686 0060, fax +358 9 686 00610

mailto: helsinki@trade.gov.pl

www.helsinki.trade.gov.pl

 

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
Enterprise Development Agency „WIELKOPOLSKA”

61-823 Poznań, ul. Piekary 19, X Piętro / 10th floor
tel: +48 61 656 53 06 w. 27, 28, 29, 30; fax +48 61 656 53 66
e-mail:
mail@wielkopolska-region.pl 
Internet: www.wielkopolska-region.pl, www.contactwielkopolska.pl, www.warp.org.pl

 

Prosimy o podanie numeru referencyjnego oferty, która Państwa interesuje.

 

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań aby przekazywać interesujące i możliwie pełne informacje. WARP Sp. z o.o. nie ponosi jednak odpowiedzialności za treść składanych ofert ani za ich rzetelność. Agencja nie odpowiada również za wybór kooperantów dokonywany przez zagranicznych kontrahentów. Zalecamy wielkopolskim firmom sprawdzanie wiarygodności partnerów z którymi nawiązują współpracę za pomocą wyspecjalizowanych firm (wywiadowni gospodarczych etc.)

 

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.


 POWRÓT    

 DRUKUJ     
GALERIE ZDJĘĆ
ZOBACZ  
 
 
INSTYTUCJE
 
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.:
 
 
 Wykonanie: CONCEPT strona główna     informator regionalny     mapa regionu    
pomoc     kontakt     mapa serwisu    
© 2005 Wielkopolska